Mundial 2018 Rosja

Mundial 2018 Rosja

Mundial 2018 Rosja

Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbywa się w Europie Wschodniej, a także pierwszy turniej mistrzostw świata, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach w Europie i w Azji , czyli w Rosji.

I ja tam jestem….

tadeusz stabrawa Mundial 2018 Rosja dascoinNawet jeśli amatorsko uprawiasz sport lub wcale nic nie robisz, to sport jest częścią życia każdego człowieka.

Sport

Sport daje satysfakcję, pozwala przezwyciężać słabości, ograniczenia, wyzwala w nas pozytywną energię, która udziela się nie tylko nam lecz naszym bliskim.

Wystarczy się zaangażować nawet tylko w oglądanie sportu, a od razu endorfiny zaczynają buzować. No cóż, ja jestem mimo wszystko zwolennikiem aktywnego udziału w sportowych zmaganiach na rolkach, basenie ,czy siłowni.

Piłkarz ze mnie żaden, ale jestem zadowolony z marzeń, które są za darmo. Wydaje mi się , że każdy z nas marzył aby być wielkim sportowcem jak Ronaldo, Messi i …..mamy też Naszych polskich WIELKICH, a teraz jest okazja by nasze marzenia skonfrontować podczas Mundialu 2018, który odbywa się w Rosji.

No ja tak miałem i chyba coś z tych marzeń pozostało, dlatego wspieram młodych sportowców i kibicuję im, a teraz również podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej jestem zagorzałym kibicem…. różnych drużyn.

Bo piłka nożna to nie wojna pomiędzy światami lecz świetna zabawa. 

Mogę tu być i kibicować drużynom na wielkich stadionach dzięki temu, że znalazłem metodę, by zarabiać gdy śpię.

Jaki ? Zobacz tutaj …..

Ty też już nie musisz marzyć o zwycięstwie, teraz możesz grać ze mną w jednej drużynie !

Jeszcze o młodzieży słów kilka.

Dosłownie w przeddzień Mundialu 2018 spotkałem się z drużyną młodych chłopców oferując im wsparcie sprzętowe. Będę ich bacznie obserwował i im również kibicował.

tadueszstabrawa Mundial 2018 Rosja

„Polska dawaj!”

Skontaktuj się ze mną tutaj …..i weź udział w kolejnych rozgrywkach nie tylko sportowych

tadueszstabrawa Mundial 2018 Rosja