MLM współpraca

MLM współpraca

Co to jest  Multi Level Marketing…?

Rok 2016 to był mój Rok MLM !

Teraz czas na DasCoin. Sprawdź na czym polega MLM w DasCoin i Twoja przyszłość może się zmienić tak jak moja. Krok w nowy świat. Kliknij tutaj

Marketing wielopoziomowy  MLM jest   sposobem bezpośredniej sprzedaży towarów i usług.

Tadeusz Stabrawa  z 2014 rok, oglądnij materiał i czytaj dalej…..

Fakty i mity o MLM, nic nie przychodzi łatwo.

Czy w MLM  trzeba pracować?

Tak. Każdy chciałby zarabiać, ale nic nie robić. Na to być może mogą pozwolić sobie najbogatsi ludzie świata, choć trudno uwierzyć, że kompletnie nic nie robią. Uwierzę, że nic nie robią po za wydawaniem pieniędzy swoich rodziców miliarderów ich rozpuszczone dzieci  zapewne są zmęczone samym wydawaniem pieniędzy.

Praca ta jest zupełnie inna niż na etacie , w biurze na budowie. Oznacza jednak długie godziny spotkań z ludźmi, wyjaśniania, edukowania, przemieszczania się z miejsca na miejsce.

Czy w MLM może zarabiać  każdy?

Nie każdy nadaje się do tej pracy. Zależy to od predyspozycji psychicznych i sporego zasobu wiedzy dotyczącej sprzedaży, marketingu, budowania relacji z klientem, a nawet predyspozycji do budowania sieci sprzedaży.

mlm dascoi world tadeusz stabrawa

Czy w kilka tygodni zarobię parę tysięcy złotych?

To mało prawdopodobne. Tydzień, miesiąc to zbyt mało o ile budujesz swój nowy biznes od podstaw. Ale nie musisz się poddawać. Jest szansa na pasywny, wysoki dochód. Biznesmeni, którzy w takim systemie zarobili ogromne pieniądze pracowali na to wiele miesięcy, często lat. Znam parę osób osobiście i są Polakami.

Czy MLM jest legalne, bo brzmi jak piramida finansowa?

Nie. Piramidy finansowe cechuje to, że nie ma w nich w zasadzie żadnego realnego towaru. Przystępując do piramidy płacisz wpisowe, a potem namawiasz kolejne osoby żeby też się przyłączyły i dokonały wpłaty  i wówczas dopiero możesz liczyć, że dostaniesz jakieś pieniądze.

Czy w MLM towar istnieje?

Tak. Jest to zwykle towar niszowy, ekskluzywny i doskonałej jakości.Wielopoziomowa sprzedaż jest po prostu nieco inną, tańszą, formą dotarcia do klienta , gdzie nie ponosi się kosztów wynajęcia lokalu, magazynu, czy sklepu, zatrudnienia pracowników. Nie ponosi się tradycyjnych kosztów związanych z handlem. Koszty są, to oczywiste. Telefony, internet, paliwo i obiady w restauracjach, ale i tak są one nieporównywalnie niskie jak w przypadku konwencjonalnego biznesu.

Ten rok jest dla mnie to:  Rok MLM !

Zapraszam Cię do podjęcia współpracy. Liczba miejsc jest ograniczona. Obecnie działam w kilku systemach jednocześnie. Wyjaśnię, wskażę kierunek, nauczę ! I sam zobacz jak ja robię to co robię TUTAJ

Tadeusz Stabrawa

tel. 500 230 100