Archiwum

Archiwum

Co wspólnego mają: Vabank – DasCoin – Zurych ?

dascoinzurych tadeusz stabrawa„Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój.”

 To cytat z filmu Vabank wypowiedziany przez Duńczyka. Do końca się nie zgadzam, ale pewnie dlatego, że nie jestem jeszcze w wieku podstarzałego złodziejaszka. Ktoś rzucił hasło : Bitcoin, Dascoin i pomyślałem, dokładnie za wspomnianym Duńczykiem, że;

Musiałbym być ciężko chory, żeby pójść na ten numer. (Po chwili): A wiesz, że ostatnio coś kiepsko się czuję?

 

 

 

 

Czytaj więcej

Zrób TO, a Ty nie robisz, to może mam powiedzieć NIE RÓB !

500 zlotych tadeusz stabrawaTo, że banknot o nominale 500 zł ma wejść do obiegu w lutym jest dla społeczeństwa oczywiste. Pewnie jeszcze długo nie będzie można płacić nim w sklepie osiedlowym, a i przysporzy kłopotu kasjerkom w sieciówkach. W internecie już krążą pogłoski jakoby nowy banknot jest odpowiedzią na jeden z socjalnych programów rządowych, ale sądzę, że to nie jest prawdą ze względu na ilość tej formy pieniądza, a przede wszystkim jego zbywalność.  „W pierwszych latach banknot 500 zł będzie służył głównie do przechowywania zapasu strategicznego w NBP, będzie więc rzadko spotykany w obiegu. Nowy nominał pozwoli jednak obniżyć koszty zamawiania i przechowywania zapasu strategicznego w banku, czego efektem będą m.in. oszczędności w funkcjonowaniu NBP” – powiedział prezes NBP prof. Marek Belka, który sprawował tą funkcję do czerwca 2016 r.

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z problemami finansowymi?

Co warto wiedzieć i ….od kogo ta wiedza ma płynąć i w czym siła !

Celem cyklicznych spotkań grupy Dascoin jest wymiana doświadczeń i budowanie relacji, nie tylko biznesowych. Nasz Global Team DasCoin działa od 2016 roku i ciągle się rozrasta. I to to tu chodzi, o relacje, poszerzanie świadomości i budowanie społeczności DasCoin. W budowaniu relacji jestem naprawdę dobry, a jednak uważam, że zawsze można czegoś się dowiedzieć więcej, poznać nowych ludzi, zainwestować w kolejny projekt, nie zawsze pieniądze, ale najczęściej pracę własną. I o tym wszystkim był DasEvent w Dolinie CHarlotty w dniach 25 i 26 marca 2017 roku.

Czytaj więcej

Na morzu pełnym możliwości

   na morzu kryptowaluty tadeusz stabrawa Rzadko w życiu człowiek może robić coś, co sprawia mu wielką satysfakcję, dostawać za to wynagrodzenie i w dodatku mieć możliwość podróżowania po całym świecie.

W dzisiejszych czasach, mało kto ma możliwość powiedzenia „ Robię to co lubię”. Ja mam tę możliwość. Zacząłem interesować się kryptowalutami, analizować rynek, na początku z czystej ciekawości, sprawdzania się w innej sferze biznesu. Zacząłem więcej czytać, wchłaniać kolejne informacje, brać udział w szkoleniach. Nie przejmowałem się opiniami pseudo znawców.  Mam pewną zasadę, której się trzymam i którą polecam każdemu: Nie oceniaj zanim sam nie poznasz. I tak oto trzymając się tej zasady, postanowiłem wypłynąć w ogromne morze kryptowalutowe.

Czytaj więcej

 

 

O motywacji do działania

 

Gdzie szukać motywacji ?

  audi Tadeusz stabrawaKażdy motywuje się w inny sposób i z różną intensywnością. Motywacja ma znaczenie strategiczne w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jej pokłady ukryte są w Nas, a aby je uruchomić warto się uczyć. Pisałem o tym tutaj kliknij. Znajomość czynników motywujących i własnego motywacyjnego profilu jest bardzo ważna. Każdy przecież reaguje na inne bodźce, ma inne zainteresowania, i inne poglądy, stąd różny rodzaj i poziom motywatorów jakie na nas wpływają.

 Czy pieniądze są dla Ciebie ważne ? I jak ja mogę Ci pomóc ?

Czytaj więcej

 

 

 

 

Zamknij się już i zacznij działać !

 

Porywamy się często na mówienie o tym, co zrobimy, jak to zrobimy i nie ma co ukrywać, ponosi Nas wówczas fantazja, bo sami wiecie, że z gadania nic nie wynika. Ażeby cokolwiek osiągnąć, trzeba działać !

Ja to wiem i Ty to wiesz, ale tego nie robimy. Ale spokojnie, mając wiedzę, jesteśmy już w połowie drogi do działania. Trzeba spełnić jeszcze jeden warunek – trzeba chcieć !

Czytaj więcej

 

Epidemia noworocznych przyrzeczeń

tadeusz stabrawa silowniaSylwestrowa noc jest szczególnym dniem, symboliczną datą w kalendarzu i dlatego masz wrażenie, że coś się kończy, a inne się zaczyna. W tą wyjątkową noc, w emocjach zbiorowego entuzjazmu, nawet na domowym melanżyku i to dzisiaj ponownie, jak co roku złożę sobie przyrzeczenie.

Sam pomysł na przyrzeczenie nie wystarczy, bo ten cel musi być w Twoim przypadku, dla Ciebie niezbędny i realny w realizacji, bo inaczej to już drugiego dnia nowego roku poddasz się.  Na przełomie roku 2015/2016 postawiłem sobie za cel, że zmienię swoją sylwetkę i tego dokonałem. Przy tej okazji zrealizowałem pomniejsze cele np. zdrowy i higieniczny tryb życia. Cele związane z pracą uznałem bardziej za obowiązek i wyzwanie dlatego dumny jestem przede wszystkim z głównego, noworocznego postanowienia. Ale i w biznesie dokonałem bardzo dużo.

 

 

Czytaj więcej

 

 

Wizualizacja celu.

    Co to jest wizualizacja ?

Od wieków Księżyc był postrzegany jako coś magicznego i nieosiągalnego, hipnotyzującego blaskiem i odzwierciedlającego Nasze marzenia. Czy wiesz, że ludzie z NASA, którzy pracowali nad wysłaniem człowieka na Księżyc, w głównym pomieszczeniu badawczym powiesili na ścianie ogromne zdjęcie „Srebrnego Globu”?

jest batmanem tadeusz stabrawa

Tadeusz STabrawa jest Batmanem

Skoro Księżyc jest symbolem marzeń i daliśmy radę, a twoje marzenia dziś wydają się nieosiągalne, to czas to zmienić!

Określiłem cel:   200 kontraktów w 10 miesięcy, zmiana samochodu i kupno mieszkania.

Ambitnie !  Księżycowo ! Wręcz niedorzecznie !

                                                                             

 

 

 

 

    A jednak zrobiłem to !                               

Czytaj więcej

 

 

Edukacja zawsze i wszędzie jest możliwa 🙂

 Na pracę poświęcam ok. 40 godzin w tygodniu. Jestem zorganizowany i nastawiony na cele związane z edukacją, dlatego uważam, że  wiele ciekawych szkoleń, wykładów można odsłuchać w samochodzie w ciągu dnia…….

O moich wzorcach tutaj…

Czytaj więcej

 

 

Bądź modny ! Traktuj życie należycie.

tadeusz stabrawa oddaje krew

 

Angażując się w różne projekty biznesowe nie zapominaj o człowieku, o bliskich i własnym życiu. Pęd za marzeniami wielokroć prowadzi do stanu, w którym przestajemy myśleć logicznie i najważniejsza staje się praca. I nie dotyczy to tylko osób pracujących na własny rachunek, które nie mają normowanego czasu pracy, ale także tych na etacie. Dobrze znany jest Wam wizerunek polskiego pracownika, który po pracy : fotel, TV i piwo.

Czytaj więcej

 

Narzekanie nic nie zmieni. Działanie tak!

 Dawniej nie lubiłem poniedziałków, zimnych, mokrych poranków i wyruszających autobusów o 4:30, by do pracy zdążyć na 7:00. Narzekałem, narzekałem, narzekałem, aż w końcu usłyszałem to samo marudzenie z ust innych ludzi, tyle, że tym razem naprawdę usłyszałem te siermiężne słowa, które wydały mi się prostackie. Pomyślałem, że muszę coś z tym zrobić

Czytaj więcej

 

 

 

Moralność dłużnika – dobry zwyczaj nie pożyczaj !

Czy zdarzyło się Wam to przynajmniej raz w życiu, że moralność dłużnika skończyła się wraz z nadejściem terminu płatności pożyczki?

” Cześć …

Jak to jest, że mam odłożone pieniądze, ciężko zarobione, a taki wierzyciel wyczuwa moment i zadaje to krępujące pytanie o pożyczenie paru tysięcy złotych, bo właśnie ma zawias mały, a kasa ma mu wpłynąć najpóźniej 18 czerwca, ale tak dla pewności pożyczyłby do 26, i wówczas się rozliczymy. Gonię do banku, na miejscu podejmuję z kasy 40 razy po tysiącu, bo przecież prośba o parę tysięcy po prostu oznaczała 40 i przekazuję pieniądze nie dość, że pospiesznie, to na tzw. twarz.  Po niedługim, 3 tygodniowym terminie, który kończy się w dniu kiedy to ja dostaję cios w twarz dowiaduję się, że konto mojego wierzyciela zajął Komornik, za niespłacone długi ZUS małżonka, który miał spółkę z bratem. Co robię w takim przypadku ?

Idę na siłownię.

                                                                                                   No, akurat, wolne żarty !

Taka sytuacja nauczyła mnie, że wierzyciel przed zaciągnięciem pożyczki u mnie, choćby to było 50 zł musi dać zastaw. Obrazi się, trudno, z głodu nie umrze, bo kiedy obserwuję świat wokół to znam wiele osób, które nie pracują, narzekają, że nie mają kasy, a jako nie głodują i …..te domy, samochody, czyżby były „na pokaz” ?

SAM ZAROBISZ MILION  tutaj …………………

 

 

Filipińska choroba…, oj Nie! DasCoin to PRZYGODA!

Tony Halik, WOjciech Cejrowski, Beata Pawlikowska i inni wielcy podróżnicy opowiedzieliby wam zapewne wiele o Filipinach znacznie barwniej niż ja. 10 lat temu był tez pewien znany polityk, który zachorował na: chorobę filipińską, którą można łatwo wyleczyć.

A oto przepis: wystarczy kliknąć.

Czytaj więcej

 

 

Jak wykorzystać siłę nawyku ?

   Gdyby w małej doniczce posadzić kwiat, wydawałoby się, że można go codziennie chwalić za piękny wygląd, a potem złościć się na niego, że zmarniał. Tak też jest z nami. Uwielbiamy pochwały, a słowa krytyki nas demotuwują, a jednak chcąc rozwinąć się, rozłożyć ręce jak liście by móc zgarniać wiedzę i kasę potrzebne są nawyki. I tak jak roślina nie przeżyje sama bez wody i światła i codziennej opieki, tak każdy z nas potrzebuje odpowiedniego pożywienia dla ciała i umysłu, by sprawnie funkcjonować.

Czytaj więcej

 

Wszędzie są Nasi. Alpy 2017 rok.

Tak sobie pomyślałem, że po moim pobycie w Alpach napiszę Wam trochę o moich przemyśleniach dotyczących ……..biznesu. Poza świetną zabawą miałem czas dla siebie, w ciszy i słońcu alpejskim przyszło mi kilka wręcz diamentowych myśli do głowy.

Pierwsza rzecz, to fakt, że jestem szczęściarzem, a na ten stan , sam, jak to się mówi, w pocie czoła sobie zapracowałem. I nie zamierzam siebie wychwalać, bo oczywiście i Wam zdradzę, jak zarobić milion.

Czytaj więcej

 

Czy znasz miejsce dla ludzi szczęśliwych ?

zatokaszczesliwych ludzi stabrawa tadeusz

 Kiedy zaczynałem drążyć tematy związane z uzyskaniem wolności finansowej okazje zaczęły same do mnie przychodzić. Stało się tak dzięki temu, ze otworzyłem szeroko oczy na wiele kwestii związanych z rynkiem nieruchomości dzięki przytaczanej już książce Roberta Kiyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”.  Miałem plany, że w przyszłości zakupione nieruchomości zapewnią mi dochód …, no ale przecież nie miałem jeszcze miliona. No to po kolei. Kiedy zaczynałem nowy „projekt” to zadałem sobie pytania:

  1. Jak stać się majętnym dzięki inwestowaniu w nieruchomości ?
  2. Jak znaleźć nieruchomość z potencjałem do generowania znacznego zysku i jak zwiększać swój przychód, już i teraz.

czytaj więcej tutaj….